KUIDAS KASUTADA?

PULBERKÜÜNAL® on pulbri kujul küünal, mis on alati puhas ja värske nii oma olemuselt kui sisult. Pulberküünal ei tahma, riku anumat ja ei jäta üleliigseid jääke nagu teised küünlad.

Pulberküünla kasutamine ja värskendamine on lihtne.  Tegemist on tootega, mis on puhas ja looduslik, sest see on valmistatud taimsest toorainest. Küünla sobib hästi ka allergikutele ja on täiesti ohutu kõigi tervisele, kuna ei erita põlemisel kahjulike jääkaineid nagu näiteks parafiinküünlad. Pulberküünla jaoks saad kasutada enda lemmikanumat, mis on vähemalt 8 cm läbimõõduga ning põlemiskindlast materjalist.

 

KÜÜNLA ETTEVALMISTAMINE

1. Vala küünlapulber mittesüttivasse anumasse. Anuma soovituslik laius on vähemalt 8 cm. Laias anumas ei põle küünlarasv äärte külge. Nii saad hoida küünla alati kauni ja uuena.

2. Torka anuma keskele küünlapulbri sisse küünlataht. Jäta küünlatahi ots umbes 1 cm välja.

3. Süüta küünal ja naudi puhast ning sooja valgust.

KÜÜNLA KUSTUTAMINE

1. Soovitame kasutada küünla kustutamiseks küünlakustutajat või paiguta anuma peale mittepõlev kaas; 
2. Küünalt puhudes kustutades on oht küünlapulber anumast välja puhuda.

 

KÜÜNLA VÄRSKENDAMINE

1. Kui soovite küünalt uuesti süüdata, siis kontrollige küünlatahi järelejäänud pikkust. Selleks tõstke tahkunud küünlarasv sõrmedega pulbri seest välja ja vaadake, kas küünlatahti on piisavalt järel.

2. Kui küünlataht on otsas või soovite anda küünlale uut ja värsket välimust, siis visake tahkunud küünlarasv ära, täitke anum teile sobilikus koguses küünlapulbriga, torgake sinna uus küünlataht ja süüdake küünal.